Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Moj blog :)

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

16082009

Moj blog :) Empty Moj blog :)

♥~♪*Admin*♪~♥

♥~♪*Admin*♪~♥
Admin
Admin

Moj blog :) 2283337vf8g2j0txq♥️~*Admin*~♥️'s blogMoj blog :) 2283337vf8g2j0txq

Moj blog :) Ovo je moj blog i ja cu pisati sta god hocu u njemu... uzivajte!

Admin ::

datum: 17. 8. 2009.
Danas sam dosla sa puta... bila sam na moru u Herceg-novom u Crnoj Gori, od 18. jula pa do juce, posto sam juce stigla u selo - Zicu, da bi smo pokupili moju macu Mazu koja je bila u Zici dok smo mi bli na moru. Danas sam stigla iz Zice, i odmah se dohvatila za komjuter... Na moru sam poslednje nedelje bila bolesna (bila sam ukupno 3 ipo nedelje, Maza mi je za to vreme jako nedostajala) i nisam mogla da se kupam, a jedva sam iscekivala da se vratim - zato sto cu videti moju Mazu, i dobicu telefon, druziti se sa mojom najboljom drugaricom Kiki... E, da, to sam zaboravula da pomenem - SUTRA IDEM DA KUPIM TELEFON!! Ovaj ce, hvala bogu, imati sve funkcije. Stalno sam imala neke krntije, prvo sam imala jednu super krntiju "Sagem" koji nema ni boju, to us onakvi kakve imaju babe i dede, pa onda jedan crveni "Samsung" na preklop koji je imao kameru i nista vise, ni Bluetooth, ni mp3 ni nista... I sad sam toliko UZBUDJENA sto cu dobiti novi... Vec sam odabrala! To je jedna roza "Nokia" na klizanje sa sivim svetlucavim oko ekrana. Stvarno mocan telefon - i ima sve. Jedini problem je to sto moram da kupim novu karticu posto mi je moja stara - crkla. Bez ikakvog razloga! Bas glupo.. Volela bi samo da dobijem isti broj kao sto sam pre imala. Necu da ga menjam. Jedva cekam sutra! Very Happy

datum: 18. 8. 2009.
Dobila sam telefon!!!!!!!!! Isprebacivala sam sve moguce i nemoguce... Sta sa kompa, sta od drustva. Tako da pozivam one koji me licno poznaju da mi isprebacuju sve poisto imam mem. karticu od 2 giga. :)

Moj blog :) 2283337vf8g2j0txq♥️~*Admin*~♥️'s blogMoj blog :) 2283337vf8g2j0txq



Poslednji put izmenio ♥~♪*Admin*♪~♥ dana Pon Avg 17, 2009 11:21 pm, izmenio ukupno 2 puta

https://macke.forumsr.net
Share this post on: reddit

♥~♪*Admin*♪~♥

Počalji Ned Avg 16, 2009 8:28 pm od ♥~♪*Admin*♪~♥

Slobodno komentarisite moj blog... Ako zelite postavicu slike mog telefona sutra.. Nokia rules!!

happy

Počalji Ned Sep 06, 2009 8:22 pm od happy

Super! ja imam Sony Ericsson F305

♥~♪*Admin*♪~♥

Počalji Ned Sep 06, 2009 10:13 pm od ♥~♪*Admin*♪~♥

ja imam Noka 3600 Supernova Slide Pink a pre sam imala jedan *beep* samsung koji sad ima moja mama.

happy

Počalji Pon Sep 07, 2009 3:19 pm od happy

znam, videla sam ga. vrtenje na stolici

Počalji  od Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» HAPPY-IN bLOG
» moj i Mazin blog

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions