Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Problem

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Problem Empty Problem Sre Jul 21, 2010 11:36 am

Emir

Emir
Novi Clan
Novi Clan

Pozdrav.
Novi sam ovdje i imam jedan problemcic. Macka mi je trudna i imao sam osjecaj da ce se juce omaciti i stavio sam je u jednu supu staru. Tu ima sve namjesteno, sredeno, hranu itd. Jutros moja sestra dosla po nju a njoj visi jedno mace. Skoro citavo tijelo. Dok je izasla otrcala je u jedno grmlje. Ali to nije maleno vec dosta veliko i ne moze se rukom dohvatiti niti je vidim.
Sta bi trebao raditi? Ona nikako da izide Crying or Very sad

2Problem Empty Re: Problem Sre Nov 17, 2010 8:46 am

Deda

Deda
Clan
Clan

Тек сам се учланио па се зато јављам са овако огромним закашњењем. Бесмислено је сада рећи било шта о наведеном проблему. Оно што хоћу да кажем је да овај форум, третиран овако од стране својих чланова, нема баш пуно смисла. Ако уопште има и мало. 44 четворо погледало поруку, нико није одговорио. Људи, био сам (и даље сам члан, али одавно неактиван) на неколико америчких мачкарских форума и Yahoo група. Тамо вас затрпају одговорима. Ко не зна да да савет, бар изрази своје саосећање због проблема. То је зато што ти људи стварно имају саосећање са сабратом-сапатником. А ми? Шта ми представљамо, које смо ми то светско чудо од народа? Зар стварно нико није знао да да савет? Ако смо толике незналице, шта уопште тражимо овде.

3Problem Empty helpo oko mace Ned Maj 26, 2013 12:50 pm

bogisa138

bogisa138
Novi Clan
Novi Clan

maca za noc vestica Moze pomoc moje mace stalno prede bez prestanka i ne napreduje ostalo je malo ima 5 meseci molim pomoc cutie baby lol

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions