Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

poklanjam machkice

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1poklanjam machkice Empty poklanjam machkice Uto Sep 21, 2010 9:56 am

meagainstthemachine

meagainstthemachine
Novi Clan
Novi Clan

pre vise od mesec dana sam nasla 3 slepa maceta u COIN kesi pored kontejnera pored mog lokala,stara 3 dana-videla sam ljude kako dolaze i prolaze malo ih pomaze kaze"jaadni","kako je neko mogao ovo da uradi.." i samo prodju.nije bilo druge uzela sam kutiju iz prodavnice stavila jastuce i unela ih u radnju. prvih par dana cimala cimala sam se da nadjem neku zenku koja doji da ih ostavim uz nju,ali niko nije hteo da prihvati jos dva maceta.posto mi je muz odsutan preko radne nedelje nije imao ko da ih cuva kod kuce,vukla sam ih poso kuca kuca poso u neseseru da kozmetiku,hranila na svaka 4 sata na spric,dolazio veterinar svako vece da ih klistira,masirala im stomacic,ispiskavala ih vaticom( majka kad ih lize da ih tako masira da mogu da kake),..jedno mace je uginulo,a decko i devojcica su preziveli. sad su veliki,u cetvrtak dobijaju prvu vakcinu,piske u pesak,i mnogo vole da se gneze kod vrata,jako su vezani jedno za drugo.naucila sam ih na obican pesak,jedu bukvalno sve-od supe,do mesa,obzirom da ne mogu da ih zadrzim,jer ni ja sama radim po 10 sati volela bih da nadjem nekoga ko ce da im pruzi ljubav i paznju.ne mogu da ih razdvojim,a da ih nosim u radnju-tamo vec imam 2 macora slobodnjake od po 7-8 godina i jednog mladog koji je slep koji dolaze na hranu i pomaz.
mackici su divni moram slike da vam zakacim
posle nedelju dana kod mene:
poklanjam machkice Mackici
poklanjam machkice Dscn0523b
poklanjam machkice Dscn0528f

pomozite mi da ih lepo udomim Smile
hvala

2poklanjam machkice Empty Re: poklanjam machkice Sub Sep 10, 2011 1:32 am

swaddle88

swaddle88
Novi Clan
Novi Clan

Da li neko poklanja macice? udomila bih jedno. Hvala.

3poklanjam machkice Empty Re: poklanjam machkice Uto Sep 13, 2011 4:14 pm

Miljana

Miljana
Clan
Clan

@Swaddle88 -Da li hoces da udomis neko od ova 2 maceta? smile

http://kovacevicmiljana1@gmail.com

4poklanjam machkice Empty Re: poklanjam machkice Uto Sep 13, 2011 4:59 pm

swaddle88

swaddle88
Novi Clan
Novi Clan

Miljana, udomila bih, ali oglas je star vec godinu dana... Smile Nadam se da su lepo zbrinuti.

5poklanjam machkice Empty Re: poklanjam machkice Čet Sep 29, 2011 1:16 pm

Miljana

Miljana
Clan
Clan

upss... Embarassed nisam videla. Moja greska Embarassed smehsmeh

http://kovacevicmiljana1@gmail.com

6poklanjam machkice Empty Re: poklanjam machkice Pet Jun 15, 2012 2:23 pm

Vericca

Vericca
Novi Clan
Novi Clan

Kako se zavrsi ova lepa prica o macicima? Kakva je sudbina bila za macice-jesu li zivi jos?

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions