Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Muzika, muzika, muzika...

+3
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ lana Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
sweet cat™
♥~♪*Admin*♪~♥
7 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Muzika, muzika, muzika... Empty Muzika, muzika, muzika... Sre Mar 04, 2009 10:35 pm

♥~♪*Admin*♪~♥

♥~♪*Admin*♪~♥
Admin
Admin

Pisite o tome sta slusate.

https://macke.forumsr.net

2Muzika, muzika, muzika... Empty Ja slusam... Sre Mar 04, 2009 10:39 pm

♥~♪*Admin*♪~♥

♥~♪*Admin*♪~♥
Admin
Admin

Slusam... Aliciu Keys, Shakiru, Beyonce, Avril Lavigne, Justin Timberlake, Madonna, Pcd, Evanescense, Rihanna, Leona Lewis... i jos dosta, ali ko ce da sve to pise? Mozda drugi put, pisite i vi!

https://macke.forumsr.net

3Muzika, muzika, muzika... Empty Re: Muzika, muzika, muzika... Čet Mar 05, 2009 10:32 pm

sweet cat™

sweet cat™
Clan
Clan

ja slusam rock,pop i neku domacu iz 90-ih...
Neslusam NARODNJAKE!!!!!(ni u ludilu!!)ali dobro neki to vole...
a od pevaca i grupa:P!NK,Avril,RCHP,VAN GOGH,Rihannu(neke pesme)
i jos ponesto.A vi?

4Muzika, muzika, muzika... Empty Re: Muzika, muzika, muzika... Pet Mar 06, 2009 10:31 pm

Gost

Anonymous
Gost

ja slušam...pcd, rihannu (samo nešto), shakiru, bionce, nely fortado, justena timberlajka, avril, evanescence i.t.d. ne mogu više ničega da se setim!!!

5Muzika, muzika, muzika... Empty Re: Muzika, muzika, muzika... Sre Mar 25, 2009 1:00 am

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ lana Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ lana Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
Clan
Clan

ja volim da slusam rock i pop rock a moji omiljeni bendovi su:
"acdc","van gog","metalica","iron maden" i slicne
mrzim narodnjake i uvek cu ih mrzeti
4F4

6Muzika, muzika, muzika... Empty Re: Muzika, muzika, muzika... Pet Apr 03, 2009 9:19 pm

*♥*Mini*♥*

*♥*Mini*♥*
Admin
Admin

ja slusam najvise rok i pop a evo pevaca i pevacica koje rado slusam:Avril Lavinge,Beyonce,Rihannu,P!nk,Justina Timberlake-a.pa eto pisite i vi!

7Muzika, muzika, muzika... Empty Re: Muzika, muzika, muzika... Čet Apr 23, 2009 12:10 pm

*♥*Mini*♥*

*♥*Mini*♥*
Admin
Admin

da li neko uskoro dolazi kod nas a da nije Madonna?

8Muzika, muzika, muzika... Empty Re: Muzika, muzika, muzika... Pet Apr 24, 2009 5:47 pm

♥~♪*Admin*♪~♥

♥~♪*Admin*♪~♥
Admin
Admin

dolaze AC/DC, depeche mode, doduse ja to neslusam. mozda i jos neko

https://macke.forumsr.net

9Muzika, muzika, muzika... Empty Re: Muzika, muzika, muzika... Sre Jun 10, 2009 12:18 pm

Gost

Anonymous
Gost

Cula sam da dolazi Britney 06.08.!!!
Ja moram da idem!!! xD

10Muzika, muzika, muzika... Empty Re: Muzika, muzika, muzika... Uto Sep 29, 2009 2:03 pm

♥~♪*Admin*♪~♥

♥~♪*Admin*♪~♥
Admin
Admin

osvezavanje teme...

https://macke.forumsr.net

11Muzika, muzika, muzika... Empty Re: Muzika, muzika, muzika... Čet Okt 08, 2009 1:50 pm

*DeMi*

*DeMi*
Clan
Clan

Ja slusam Demi, Selenu, Avril, JB, mozda Miley, Justina, Green Day, Byonce......

12Muzika, muzika, muzika... Empty Re: Muzika, muzika, muzika... Čet Okt 08, 2009 4:15 pm

Lost_in_Stereo

Lost_in_Stereo
Clan
Clan

panic at the disco i cobra starship i sve slicno tome ^^

13Muzika, muzika, muzika... Empty Re: Muzika, muzika, muzika... Pon Dec 21, 2009 12:31 am

boogeyman

boogeyman
Clan
Clan

pa punk rock i metal

izvodjaci, grupe ... su mnogobrojni

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions