Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Za Admin..........

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Za Admin.......... Empty Za Admin.......... Sre Jul 15, 2009 2:48 pm

lana89

lana89
Novi Clan
Novi Clan

Cao Admin.Ne bih se ni vratila na ovaj forum da nisam videla poruku na mail-u...Kad sam videla koliko imas godina meni je bilo glupo da se vracam ovde jer ja imam 20!!! Embarassed Uostalom svi su klinci ovde a takve su i teme,tamo neki virtuelni ljubimci itd. smehsmeh Svaka cast sto si ovo napravila jer ja cak ni to ne znam a mnogo si mladja od mene.Necu da ti solim pamet i dajem savete sta trebas da promenis a sta ne ali trebas malo da uozbiljis celu stvar,da sem macaka dodas neke druge teme pa ti mozda svrati i neki deckic...Puno poljubaca i lepo se provedi na moru... kissheart hi

2Za Admin.......... Empty Re: Za Admin.......... Sre Jul 15, 2009 2:56 pm

♥~♪*Admin*♪~♥

♥~♪*Admin*♪~♥
Admin
Admin

thanks. Smile

https://macke.forumsr.net

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Cao, ja sam Admin!

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions