Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Nega o macama

+3
*Mila*
*♥*Mini*♥*
♥~♪*Admin*♪~♥
7 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Nega o macama - Page 2 Empty Re: Nega o macama Sre Jun 24, 2009 11:30 am

*♥*Mini*♥*

*♥*Mini*♥*
Admin
Admin

Admin ::Linjanje... affraid

Da, to je affraid bar u mom slucaju... Maza se toliko linja!! Koliko god da je cetkam, kupam, mazim svaki put kad mi je u krilu od krzna mi ostavi dovoljno dlaka da napravim dzemper (stvarno!! Razz ). Pomoc?
to je normalno. samo sve zavisi od macke.

27Nega o macama - Page 2 Empty Re: Nega o macama Sre Jun 24, 2009 11:31 am

♥~♪*Admin*♪~♥

♥~♪*Admin*♪~♥
Admin
Admin

Cleo ::
Admin ::Linjanje... affraid

Da, to je affraid bar u mom slucaju... Maza se toliko linja!! Koliko god da je cetkam, kupam, mazim svaki put kad mi je u krilu od krzna mi ostavi dovoljno dlaka da napravim dzemper (stvarno!! Razz ). Pomoc?
to je normalno. samo sve zavisi od macke.

znam ali mogu da pocnem da pravi dzempere! smeh (pogledaj gore)

https://macke.forumsr.net

28Nega o macama - Page 2 Empty Re: Nega o macama Pon Jun 29, 2009 12:47 am

*Mila*

*Mila*
Clan
Clan

super clanci....i love you

29Nega o macama - Page 2 Empty Re: Nega o macama Čet Okt 08, 2009 4:10 pm

Lost_in_Stereo

Lost_in_Stereo
Clan
Clan

ja pazim da moja macka nije gladna-a vremena sa njim provodim kratko-zato sto se uvjek negdje smuca po dvoristu,sem kad je gladan

30Nega o macama - Page 2 Empty Re: Nega o macama Uto Jun 22, 2010 10:06 am

Miljana

Miljana
Clan
Clan

♥️~♪*Admin*♪~♥️ ::kako vi njegujete svoje ljubimce? koliko vremena provodite s njima? na što posebno pazite?

Cao svima imam sijamsku mackicu Alis imja 3 meseca,ja o njoj brinem EXTRA!

Ovako:Zivi u kuci,ima ogrlicu,cinijice,svoj krevetic(ali dolazi i u moj Smile)cinijice za hranu i vodu,veliku kucu na raspolaganju,hranim je granulama,malo izlazi napolje jel je naviknuta na kucu itd....




cute animal maca se igra



Poslednji izmenio Miljana dana Pet Avg 20, 2010 12:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Pogresila sam text)

http://kovacevicmiljana1@gmail.com

31Nega o macama - Page 2 Empty Re: Nega o macama Sre Jun 08, 2011 2:58 pm

iva*

iva*
Novi Clan
Novi Clan

Imam psa i trebami odgovor da li bi macke povredile psa posto su mnogo vece od njega?

32Nega o macama - Page 2 Empty Re: Nega o macama Sub Jun 18, 2011 7:08 pm

Miljana

Miljana
Clan
Clan

Pa sve zavisi kakve su macke..Da li su imale nekad susret sa drugim psima i kako reaguju na pse?

http://kovacevicmiljana1@gmail.com

33Nega o macama - Page 2 Empty Re: Nega o macama Pet Jul 06, 2012 11:53 am

Perica90

Perica90
Novi Clan
Novi Clan

A po nekoj logici maca i pas nikako ne funcionisu...mislim da jeto los izbor ti.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Similar topics

-

» Ostalo o macama!

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions