Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

poznate licnosti...

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1poznate licnosti... Empty Re: poznate licnosti... Čet Mar 05, 2009 10:52 pm

sweet cat™

sweet cat™
Clan
Clan

odavde mozete skidati razne vesti www.tracara.com

2poznate licnosti... Empty Re: poznate licnosti... Pet Mar 06, 2009 6:21 pm

Gost

Anonymous
Gost

evo nesto od mene!!!

Popularna pevačica Kaja i bivša ukućanka VB, je kako mi se čini ovaj put stvarno našla onog pravog! Kako kaže u izjavi za Svet, nije skoro upoznala tako dobog i finog momka kao što je njen sadašnji dečko košarkaš Uroš Duvljak: “Ne bih da nešto izbaksuziram, ali sa Urošem mi je stvarno divno. Dugo nisam srela muškarca kao što je on. Pažljiv je, nežan, podržava me, kao i ja njega. Slobodno mogu da kažem da je naša ljubav sve jača i presrećna sam što sam ga upoznala.”



Kaja i Uroš su već dva meseca u vezi, ali pošto je zgodna pevačica poznata po čestom menjanju partnera, nadam se da će se ovaj zadržati bar malo duže

3poznate licnosti... Empty Re: poznate licnosti... Pet Mar 06, 2009 6:24 pm

Gost

Anonymous
Gost

jos!


Situacija oko Rijane i Kris Brauna polako počinje da se razrešava. Iako su svi mediji preneli da su se njih dvoje pomirili u Paf Dedijevoj vili u Majamiju, pa su čak neki išli tako daleko da su preneli nagađanja da su sa Kris i Rijana venčali(?!), sudstvo u Americi radi svoj posao.



Naime, Kris je optužen za dva ozbiljna prestupa- izazivanje telesnih povreda ali i krivičnog dela pretnje za koje može da dobije i do 9 godina zatvora?! Juče se u okviru ovog slučaja, Kris Braun pojavio na sudu, ali ne i Riri, već je tu bio samo njen zastupnik koji je izjavio: “Rijana se oseća odlično. Samo želimo da sva njena prava zaštitimo u ovom procesu.” Takođe kada je sudi upitao da li je neophodno da dosudi meru zabrane prilaska, Rijanin advokat je rekao da nema potrebe za ovim.

I eto vam! Prebijanja JESTE bilo, a po svemu sudeći ovo dvoje su opet zajedno, čim Rijana nije želela zabranu prilaska. Da je mene ne daj bože ovako pretukao, ja bih sigurno tražila da ne sme da mi se približi. A da stvar bude još gora, u istrazi je isplivalo i to da ovo nije prvi put da je Kris fizički napao Rijanu, jer su se ovakve stvari kako se kaže u policijskim dosijeima dešavale i ranije. Užas!!!!


sta vi moslite o ovome????

4poznate licnosti... Empty Re: poznate licnosti... Pet Mar 06, 2009 6:26 pm

Gost

Anonymous
Gost

Kris Braun, Rijana posle pomirenja, koje se navodno desilo u Majamiju u raskošnoj vili repera Paf Dedija, Rijana i Kris Braun vraćaju se u LA svojim karijerama i obavezama. Kao da se ništa nije desilo!

Paparaci su uspeli da “uhvate” poznati par u pratnji telohranitelja i prijatelja sa kojima su boravili u Majamiju kako na aerodromu ulaze u privatni avion koji će ih prevesti do LA-a. Slika je prilično mutna, ali mogu se razaznati Rijana, koja je preko glave prebacija jaknu i Kris iza nje u crnoj jakni sa kapuljačom. Da li su ovo stvarno oni ili ne nisam sigurna, prosudite sami…



Poslednji izmenio Gabi dana Ned Mar 08, 2009 12:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

5poznate licnosti... Empty Re: poznate licnosti... Sub Mar 07, 2009 12:36 am

Gost

Anonymous
Gost

ali nema slike u nastavku...

6poznate licnosti... Empty Re: poznate licnosti... Ned Mar 08, 2009 12:36 pm

Gost

Anonymous
Gost

ko je rekao slika u nastavku?ja ne vidim nista!!!!!!

7poznate licnosti... Empty Re: poznate licnosti... Pet Apr 03, 2009 9:22 pm

*♥*Mini*♥*

*♥*Mini*♥*
Admin
Admin

evo nesto od mene!!!

Popularna pevačica Kaja i bivša ukućanka VB, je kako mi se čini ovaj put stvarno našla onog pravog! Kako kaže u izjavi za Svet, nije skoro upoznala tako dobog i finog momka kao što je njen sadašnji dečko košarkaš Uroš Duvljak: “Ne bih da nešto izbaksuziram, ali sa Urošem mi je stvarno divno. Dugo nisam srela muškarca kao što je on. Pažljiv je, nežan, podržava me, kao i ja njega. Slobodno mogu da kažem da je naša ljubav sve jača i presrećna sam što sam ga upoznala.”



Kaja i Uroš su već dva meseca u vezi, ali pošto je zgodna pevačica poznata po čestom menjanju partnera, nadam se da će se ovaj zadržati bar malo duže


jos!


Situacija oko Rijane i Kris Brauna polako počinje da se razrešava. Iako su svi mediji preneli da su se njih dvoje pomirili u Paf Dedijevoj vili u Majamiju, pa su čak neki išli tako daleko da su preneli nagađanja da su sa Kris i Rijana venčali(?!), sudstvo u Americi radi svoj posao.



Naime, Kris je optužen za dva ozbiljna prestupa- izazivanje telesnih povreda ali i krivičnog dela pretnje za koje može da dobije i do 9 godina zatvora?! Juče se u okviru ovog slučaja, Kris Braun pojavio na sudu, ali ne i Riri, već je tu bio samo njen zastupnik koji je izjavio: “Rijana se oseća odlično. Samo želimo da sva njena prava zaštitimo u ovom procesu.” Takođe kada je sudi upitao da li je neophodno da dosudi meru zabrane prilaska, Rijanin advokat je rekao da nema potrebe za ovim.

I eto vam! Prebijanja JESTE bilo, a po svemu sudeći ovo dvoje su opet zajedno, čim Rijana nije želela zabranu prilaska. Da je mene ne daj bože ovako pretukao, ja bih sigurno tražila da ne sme da mi se približi. A da stvar bude još gora, u istrazi je isplivalo i to da ovo nije prvi put da je Kris fizički napao Rijanu, jer su se ovakve stvari kako se kaže u policijskim dosijeima dešavale i ranije. Užas!!!!


sta vi moslite o ovome????

Kris Braun, Rijana posle pomirenja, koje se navodno desilo u Majamiju u raskošnoj vili repera Paf Dedija, Rijana i Kris Braun vraćaju se u LA svojim karijerama i obavezama. Kao da se ništa nije desilo!

Paparaci su uspeli da “uhvate” poznati par u pratnji telohranitelja i prijatelja sa kojima su boravili u Majamiju kako na aerodromu ulaze u privatni avion koji će ih prevesti do LA-a. Slika je prilično mutna, ali mogu se razaznati Rijana, koja je preko glave prebacija jaknu i Kris iza nje u crnoj jakni sa kapuljačom. Da li su ovo stvarno oni ili ne nisam sigurna, prosudite sami…

8poznate licnosti... Empty Re: poznate licnosti... Čet Apr 23, 2009 11:58 am

*♥*Mini*♥*

*♥*Mini*♥*
Admin
Admin

Na utakmici L.A. Lejkersa, zaljubljeni par Džastin Timberlejk i Džesika Bil su totalno ukrali šou momcima na terenu. Naime, pošto su utakmice Lejkersa poznate po tome da se u publici uvek nađe neko poznat, ovoga puta to su bili Džastin i Džesika i svi pogledi su bili upućeni u njihovom prvacu.

dzastin-i-dzesika1

Režiser prenosa je odlučio da na velikom video bimu snima dvoje zaljubljenih, a oni su odlučili malo se poigrati i nasmejati sve prisutne. Tako je Džastin skočio na svoju zgodnu devojku i počeo mahnito da je ljubi i spopada!

Lepoj Džesiki to nije smetalo jer se očigledno ludo zabavljala, kao i ostalom svi u publici koji su gledali dešavanja na video bimu između slatkog para. Kako meni izgleda na dešavanja na terenu niko nije ni obratio pažnju. Hihhihihihi…

Pogledajte kako su Džastin i Džesika zabavili sve prisutne svojim ludiranjem… Smile

dzastin

dzastin1

Pored dobro raspoloženog para u dvorani bili su i najvatreniji fan Lejkersa Džek Nikolson, zatim Leonardo di Kaprio, Dastin Hofman i mnogi drugi…

poznate licnosti... Dzastin

poznate licnosti... Dzastin1



Poslednji izmenio Bella dana Čet Apr 23, 2009 12:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

9poznate licnosti... Empty Re: poznate licnosti... Čet Apr 23, 2009 12:01 pm

*♥*Mini*♥*

*♥*Mini*♥*
Admin
Admin

U emisiji Opra Vinfri šou Džastin Timeberlejk je konačno odgovorio na to čuveno pitanje- da li će uskoro stati na ludi kamen sa svojom dugogodišnjom devojkom Džesikom Bil. Odgovor je NE. Par je zajedno od 2007. godine, ali kako kaže zgodni pevač venčanja, bar za sada, neće biti. Na pitanje voditeljke “Da li ste vereni?”, seksi Džastin je odgovorio- “Ja se nisam verio. Ako se Džesika verila, imamo problem”…. Hihihhihi

dzastin-timberlejk-i-dzesika-bil


Inače povod za gostovanje kod Opre, bila je promocija nove linije u okviru brenda Vilijam Rast, koju je Džastin osnovao još pre par godina. Tako je rekao da u budućnosti više želi da se posveti modi, a manje muzici

10poznate licnosti... Empty Re: poznate licnosti... Čet Apr 23, 2009 12:05 pm

*♥*Mini*♥*

*♥*Mini*♥*
Admin
Admin

Mlada r’n'b zvezda Ciara (ili ako više volite Sijara) je objavila novi album, treći po redu, pod nazivom “Fantasy Ride”. Od mnogobrojnih saradnji na novom albumu, najzanimljivija mi je ova sa Džastinom Timberlejkom, u pesmi “Love Sex Magic“, za koju je nedavno izašao i jaaaaako zanimljiv spot.

Neću ništa da pričam sami pogledajte, ali atmosfera u spotu je više nego seksi! Na Džastinovom mestu ne bih se tako opuštala sa lepom pevačicom, jer da vas podsetim Sijarin dečko je poznati hip hoper 50 cent. Smile Uživajte u spotu…

11poznate licnosti... Empty Re: poznate licnosti... Čet Apr 23, 2009 12:05 pm

*♥*Mini*♥*

*♥*Mini*♥*
Admin
Admin

Kategorije: dzastin timberlejk

Magazin GQ poznat je po svojim listama, ali ova mi je posebno zapala za oko. Pop i r’n'b zvezda Džastin Timberlejk je izabran za muškarca sa najviše stila i na ovaj način nagrađen je zbog svojih pametnih modnih izbora.

Takođe poznati pevač nahvaljen je zbog toga što je neke odevne predmete do te mere popularizovao, da su postali opšti trend. Tako danas možemo ponovo da vidimo kako se nose šeširi, trodelna “old-school” odela, prsluci, uske kravate i ostalo, sve zahvaljujući trendseteru kakav je Timberlejk. Pored njega na ovoj listi najstilizovanijih su se još našli i muzički producent Mark Ronson i reperi Kanje Vest i T.I.

Džastin Timberlejk se još 2006. godine bacio u modni biznis osnivajući svoji modnu liniju “William Rast”, koja je širom Amerike doživela ogroman komercijalni uspeh. Ovaj brend proizvodi sportsku garderobu, džempere, džins i odeću za svaki dan i popularan je i među mnogim zvezdama kao što su Kameron Diaz, Edi Marfi, Paris Hilton…

Uživajte ispod u fotkama Džastina Timberlejka, pa sami prosudite kako je obučen:

12poznate licnosti... Empty Re: poznate licnosti... Čet Jun 11, 2009 2:41 pm

*♥*Mini*♥*

*♥*Mini*♥*
Admin
Admin

Adnan Babajić, pobednik serijala Operacija Trijumf, konačno je počeo da radi na svom albumu. Dugo ništa nismo čuli o njemu, ali evo novosti. Itekakve!

Popularni Ado snimio je duet pod naslovom “Srce plače ljubav” sa atraktivnom pevačicom i bivšom ukućankom Velikog brata Kajom. Interesntno je da je pesmu napisala Emina Jahović Sandal koja se očigledno u poslednje vreme dokazuje da pored pevačkog talenta ima i smisao za stvaranje muzike i komponovanje.



Evo šta je izjavio zadovoljni Adnan:

“Trenutno radim na pesmama za pop album koji će najverovatnije izaći krajem septembra. Veoma sam uzbuđen što smo počeli. “Srce plače ljubav” je lepa balada i nadam se da će naći put do srca publike. Veoma mi je drago što je Emina uradila numeru koja mi se, između ostalog, dopada zato što podseća na stil Dina Merlina.”

Inače Adnan već neko vreme živi u Beogradu zbog obaveza, a do rodnih Živinica skokne samo kad ima malo vremena. Nedavno, je doživeo jako teške trenutke kad je njegov otac Hajrudin Babajić doživeo infarkt, pa evo šta je rekao o tome:

“To me je skroz poremetilo i loše uticalo na mene. Kada je tata imao infarkt, vozač me je bez reči odvukao kući u Živinice, nisam imao pojma o čemu se radi. Tek tamo sam saznao i baš mi je bilo loše, nije mi bilo ni do provoda ni do bilo čega.”

izvor: Alo!, Blic
jos na www.tracara.com

13poznate licnosti... Empty Re: poznate licnosti... Čet Okt 08, 2009 1:41 pm

*DeMi*

*DeMi*
Clan
Clan

Kategorije: dzenifer lopez

Mnogi selebritiji vole da vide svoje ime na bočici parfema, ali malo kome zapravo i uspe da ti proizvodi budu i komercijano uspešni.

To izgleda nikako ne važi za glumicu i pevačicu Dženifer Lopez, koja čega god da se uhvati, pretvara u suvo zlato. Posle više uspešnih parfema sa svojim imenom, Džej Lo je odlučila lansirati još jedan.

14poznate licnosti... Empty Re: poznate licnosti... Pon Dec 21, 2009 12:35 am

boogeyman

boogeyman
Clan
Clan

hvala za link kissheart

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions