Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Budjenje !!!

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Budjenje !!! Empty Budjenje !!! Ned Mar 07, 2010 10:32 pm

Miu Miu

Anonymous
Gost

Imam veliki problem sa mojim mackom i ako neko zna resenje molim vas da mi pomognete.
Svakog jutra se budi oko 6h pola 7h i onda mjauce iz ciste dosade, cim probudi sve ukucane smiri se i nastavi da spava. Probala sam sve sto mi je palo na pamet ( da ga grdim, ignorisem, nalazim zanimaciju, hranim, mazim da bi se smirio, uspavljujem...) ne vredi Sad Kod mene je vec nekih 6 meseci a nasla sam ga kad je imao 2, bojim se da mu ne predje skroz u naviku. Vise ljudi me je savetovalo da ga kastriram pa sam pre 7 dana i to uradila ali sve je i dalje isto.
Ako imate neki predlog bicu vam zahvalna do kraja zivota jer problem postaje stvarno iscrpljujuc Neutral

Unapred hvala Smile Smile Smile

2Budjenje !!! Empty Re: Budjenje !!! Sub Jul 17, 2010 11:20 pm

lenka

lenka
Novi Clan
Novi Clan

Zao mi je sto moram da ti kazem ovo,ali mislim da mu je to vec preslo u naviku!I ja imam macku i ona to radi,ali ja je samo ignorisem i ona prestane!Neznam sta je sa tvojom!Mislim da treba da se pobrines da ne probudi sve ukucane i da ga ignorises sve vreme!Shvatice da ga niko ne primecuje iprestace!VALJDA!!!Ako to neuspe onda stvarno nzm!!!Nadam se da ce ti ovo pomoci! Wink

3Budjenje !!! Empty Re: Budjenje !!! Pon Jul 19, 2010 10:25 pm

lenka

lenka
Novi Clan
Novi Clan

Imam novo resenje za tebe!!! win Tokom dana ne daj tvojoj macki da spava!
Sve vrema je mazi i gnjavi!!!I posto ce biti izmorena onda nece moci da se probudi tako rano!!!Nadam se da ce uspeti!!!!! dddd

4Budjenje !!! Empty Re: Budjenje !!! Sre Nov 07, 2012 10:00 pm

martinaa91

martinaa91
Novi Clan
Novi Clan

pozdrav...i ja imam sličan problemcic....samo sto moja maca ne budi druge ukucane nego mene i to prvo počne mjaukanjem i onda kad vidi da ga ignoriram počne me gristi za nos i uši dok god se ne ustanem...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions