Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Agresivna sijamka

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Agresivna sijamka Empty Agresivna sijamka Sre Sep 29, 2010 6:56 pm

mia06

mia06
Novi Clan
Novi Clan

pozdrav svima....htela bih da pitam vas za vasha mishljenja o agresivnim macama i da li tu ima nekog leka Crying or Very sad
Dakle imam sijamsku macu 4 godine,znam sve o sijamcima i njihovoj malo chudnoj naravi.... moja maca je izuzetno agresivna stalno napada i ujeda bez razloga...zivi u stanu i ima sve odlichne uslove za zivot...dakle odrasla je u stanu i smatram da joj je to normalno pa zbog toga i nije besna...dozvoljeno joj je sve...spava gde god hoce,radi shta hoce,sve prostorije su joj dostupne i nishta joj nije zabranjeno...kada sam pitala veterinara zbog chega je takva on je rekao da je to zato shto je bila u teranju a nije ishla na parenje i da bi se posle sterilizacije smirila...nakon toga sam je sterililsala ali ona je ostala isto besna i agresivna
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ko god doje kod mene plashi se nje jer je uglavno sve vec napala Crying or Very sad ne znam shta da radim? da li postoji neki lek za to? molim vas pomozite mi...inache cu morati da joj nadjem novi dom jer moj momak ne moze vishe da je trpi Crying or Very sad

2Agresivna sijamka Empty Re: Agresivna sijamka Pon Okt 04, 2010 10:08 pm

Akibeba

Akibeba
Novi Clan
Novi Clan

moram da te razocaram jer tome nema leka...... moji tetka i teca su imali muskog sijamca 10 godina.... nisu imali dece pa su ga zavoleli i nisu mmogli da ga se otarase, a bio je kao i taj tvoj. ziveo kraljevski, sterilisan i vakcinisan....ali agresivna macka.... takva im je narav jednostavno..... i evo imaju ponova ali zenskicu.... bolja je, ali samovoljna i nepredvidiva...... ja volim macke, ali sijamke su mi uzasne......

3Agresivna sijamka Empty Re: Agresivna sijamka Pon Jan 17, 2011 1:18 pm

majda_wolsh

majda_wolsh
Novi Clan
Novi Clan

ja imam sijamku koja ima 11 meseci, jedno predivno stvorenje koje me bezgranicno voli,ali samo mene. Decu ne podnosi, ne voli da je bilo ko mazi.To je specificna vrsta macaka i trebala si to da znas pre nego sto si je uzela.Sada samo mozes da je prihvatis takvu kakva je.

4Agresivna sijamka Empty Re: Agresivna sijamka Pet Jul 06, 2012 12:00 pm

Perica90

Perica90
Novi Clan
Novi Clan

A lepo ti nju zatvori u drugu sobu kada ti je momak u poseti, ili mozda bi bilo dobro ako imas gdje da je vodis da se opari-mozda se i smiri,da nije mozda ti ljubomorna.hehe

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions