Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sijamsko mace

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Sijamsko mace  Empty Sijamsko mace Sre Sep 14, 2011 6:04 pm

sale75bgd

sale75bgd
Novi Clan
Novi Clan

Odnedavno sam vlasnik sijamskog maceta starog 2.5 meseca. Sinoc mu je bila prva noc u novom stanu tj kod mene. Nismo oka sklopili skoro celu noc. On je isao po stanu i mjaukao i i dalje to cini! Koliko dugo ce trajati to? Kapiram jer je odvojen od majke i oca, ali hoce li to prestati? Moze li se i kako olaksati i njemu i nama koji zivimo sa njim?

2Sijamsko mace  Empty Re: Sijamsko mace Pon Sep 19, 2011 8:25 pm

branci

branci
Novi Clan
Novi Clan

proći će to.Mazi ga i pazi i nekA budu u tvojoj blizini(na rukama,ako dozvoli) što više.On ti traži mamu i prostor u kojem je odrastao.STRPLJIVOSTI I LJUBAVI I BITI ĆEŠ SUPER ZADOVOLJNA/O. I ja ti imam Balinesse macu (sličan sijamcu,samo malo blažeg ponašanja) već 2 mjeseca i super sam zadovoljna.Maza je velika.Najljepše mačke na svijetu

3Sijamsko mace  Empty Re: Sijamsko mace Pon Sep 19, 2011 8:28 pm

sale75bgd

sale75bgd
Novi Clan
Novi Clan

Samo malo blazeg ponasanja? Ajde mi samo malo pojasni, nisam bas najbolje ovo razumeo. Zapravo jesam, ali zelim da cujem od drugoga

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions