Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Malo mace.

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Malo mace. Empty Malo mace. Ned Jun 10, 2012 12:26 pm

Minja

Minja
Novi Clan
Novi Clan

Pre 3 dana sam dobila malo mace od decka, strao je 2 meseca. Zelim da naglasim da prvi put cuvam bilo koju zivotinju.Uzeo je mace od jedne poznanice koja kaze da su macici bas ametni i mirni. Za ovo mace je rekla da je nauceno da ide u pesak da nuzdi i da kod njih to i radi, ali od kada je doslo kod mene ono nuzdi gde god stigne. Ja sam kupila pesak i po upustvu ga stavila i citala sam na nekim sajtovima da treba da je stavim u pesak da ga omirise i onda ce da nastavi da ide u pesak, ja sam je stavila i oni nije omirisala vec je pocela da jede ono kamenje i onda izasla i sada bezi od peska kao od zakletog nepirjatelja.

I jos nesto, sinoc sam otkrila da ima buve, e sada mene zanima da li smem da koristim praskove protiv buva, zato sto je jos mala, mozda budu stetni po nju.

Molim vas, pomozite mi.
cute animal

http://jojinaprica.blogspot.com

2Malo mace. Empty Re: Malo mace. Pet Jun 22, 2012 9:01 am

Deda

Deda
Clan
Clan

Видим да нико не одговара на питања која постављају они који имају проблем. Управо због тога, а и због постојања многих форума на којима чланови добијају одговоре, али погрешне па чак и деструктивне, покренуо сам форум где можете да питате о проблемима које имате са мацама. Добићете одговор у најкраћем року, увек заснован на знањима којима располаже светска ветерина.

Много среће у неговању ваших вољених.

3Malo mace. Empty Re: Malo mace. Pon Apr 29, 2013 1:56 pm

elena :>

elena :>
VIP clan
VIP clan

ako se bojis da koristis prasak potrazi ogrlicu protiv buva! kitten

http://ptice.4umotion.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions