Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Maca koja je pobegla

+2
♥~♪*Admin*♪~♥
*♥*Mini*♥*
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Maca koja je pobegla Empty Maca koja je pobegla Pet Apr 03, 2009 9:27 pm

*♥*Mini*♥*

*♥*Mini*♥*
Admin
Admin

imala sam macu Belu pobegla je...ne znam kako ali desilo se...ima beo stomak,i ostalo joj je sve narandzasto-crno.voli da se igra...nedostaje mi!

2Maca koja je pobegla Empty Re: Maca koja je pobegla Sub Apr 04, 2009 10:09 pm

♥~♪*Admin*♪~♥

♥~♪*Admin*♪~♥
Admin
Admin

imas li neke njene slike? cat

https://macke.forumsr.net

3Maca koja je pobegla Empty Re: Maca koja je pobegla Ned Apr 05, 2009 12:03 pm

*♥*Mini*♥*

*♥*Mini*♥*
Admin
Admin

ne.zao mi je

4Maca koja je pobegla Empty Re: Maca koja je pobegla Pon Apr 06, 2009 2:00 pm

♥~♪*Admin*♪~♥

♥~♪*Admin*♪~♥
Admin
Admin

steta! joj

https://macke.forumsr.net

5Maca koja je pobegla Empty Re: Maca koja je pobegla Pon Apr 06, 2009 2:46 pm

*♥*Mini*♥*

*♥*Mini*♥*
Admin
Admin

imam jedan snimak ali nemam usb.

6Maca koja je pobegla Empty moja maca koja je pobegla... Sre Jul 01, 2009 2:58 pm

Iva95

Iva95
Novi Clan
Novi Clan

ja sam imala macu,crno belu,prelepa je bila... Zvala se Maca... dobila sam je za rodjendan i imala sam je 8 meseci... a onda je pobegla. Tri dana sam primecivala da je nije bilo,alisam mislila da se izjuri i da jede dok sam ja u skoli pa da se onda zavuce negde gde niko zivi ne moze da je nadje i da spava,posto je imala takav obicaj... i posle 3 dana,baka,od koje sam je dobila za rodjendan,mi je rekla da je pobegla,i da su sacekali ta 3 dana da vide da li ce da je nadju ili ce se vratiti... Trazili su je i brat i baka 3 dana po celom naselju ali j nisu nasli... i ona se nije vratila....bila je preslatka,jedinstvena,neponovljiva.... obozavala je da se igra,pravila je neverovatne okrete i skokove....mnogo mi nedostaje!!! Sad

7Maca koja je pobegla Empty Re: Maca koja je pobegla Čet Okt 08, 2009 4:16 pm

Lost_in_Stereo

Lost_in_Stereo
Clan
Clan

ja sam imala brdo macaka-i sve su bjezale-osim ova zadnja -imam je vec 4 godine

8Maca koja je pobegla Empty Re: Maca koja je pobegla Sub Okt 31, 2009 2:54 pm

Danijela_Angel

Danijela_Angel
Clan
Clan

aaa joj mogu da zamisli kako wam je

9Maca koja je pobegla Empty Re: Maca koja je pobegla Ned Apr 28, 2013 8:41 pm

elena :>

elena :>
VIP clan
VIP clan

zao mi je! joj imenije jedna maca pobegla cutie baby lol

http://ptice.4umotion.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions