Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Bolesna maca molim pomoc

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Bolesna maca molim pomoc Empty Bolesna maca molim pomoc Uto Dec 01, 2009 9:08 pm

marko.djordjevic14

marko.djordjevic14
Novi Clan
Novi Clan

Imam mace staro dva meseca, i oba oka su se zatvorila jer se preko njih uhvatila skrama i cini mi se da gnoje. Od lekova koristim VEZEMYCIN. Pre upotrebe sam oci isprao kamilicom pa onda mazao mast i to dvaputa dnevno. To vec radim 4 dana ali jos uvek se to desava.Sta da radim Sad

2Bolesna maca molim pomoc Empty Re: Bolesna maca molim pomoc Sre Dec 02, 2009 2:29 pm

♥~♪*Admin*♪~♥

♥~♪*Admin*♪~♥
Admin
Admin

Vodi macu kod veterinara, to je prvo sto ces da uradis, da bi ustanovili sta je maci. Posto ima dosta mogucnosti zasto joj se oci gnoje. Nadam se da ce maci biti bolje, samo nastavi da radis sta i sad radis dok ne odvete macu kod veterinara. Srecan oporavak zelim tvojoj maci! colours smile

https://macke.forumsr.net

3Bolesna maca molim pomoc Empty Re: Bolesna maca molim pomoc Sre Dec 02, 2009 6:29 pm

marko.djordjevic14

marko.djordjevic14
Novi Clan
Novi Clan

Hvala na savetu i lepim zeljama. Maca je bila kod veterinara i prima terapiju.

4Bolesna maca molim pomoc Empty Re: Bolesna maca molim pomoc Čet Dec 03, 2009 2:57 pm

♥~♪*Admin*♪~♥

♥~♪*Admin*♪~♥
Admin
Admin

Super. lud smajli

https://macke.forumsr.net

5Bolesna maca molim pomoc Empty Re: Bolesna maca molim pomoc Uto Maj 31, 2011 1:31 pm

lelapav

lelapav
Novi Clan
Novi Clan

Imam 2 pitanja Smile Imam macora koji je imao probleme sa kamenjem u mokracnim kanalima,dajem mu medicinsku hranu hills,dali uz to moram da mu dajem i uro pet pastu ili je dovoljna samo medicinska hrana?Drugo pitanje je : Obzirom da ima problem sa kamenjem dali smem da ga sterilisem?Hvala unapred Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions