Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Molim vas hitno je ...

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Molim vas hitno je ... Empty Molim vas hitno je ... Ned Okt 30, 2011 5:34 pm

Tikilo

Tikilo
Novi Clan
Novi Clan

Moja maca je počela da povraća, tužno mjauče kao da hoće nešto da mi kaže, a ja je ne razumem.Sve se počelo dešavati otkako sam joj dala salamicu da jede. Ne znam šta da radim. Kako da joj pomognem? Ona je jako mala... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Možda da joj dajem samo mleko dok ne poraste ?

2Molim vas hitno je ... Empty Re: Molim vas hitno je ... Uto Sep 04, 2012 11:01 pm

LevennG

LevennG
Novi Clan
Novi Clan

moja maca je isto povracala od salame i znala si je cak i krzno pocupat pa su mi rekli kod veterinara da salama nije dobra za njih i da ju hranim samo sa macjom hranom i tu i tamo nekim sirovim mesom al ne pretjerano ,a male mace mislim da nebi smjele pit ovo mlijeko kravlje, postoji za kupit ona neka formula koju im mozes dat kao zamjenu za majcino

3Molim vas hitno je ... Empty Re: Molim vas hitno je ... Čet Nov 01, 2012 7:12 am

oljazolja

oljazolja
Novi Clan
Novi Clan

Moja maca ima neku cudnu povredu na repu <ne znam da li ujed ili udarac,,,Ne primecujem da se ponasa drugacije ali mi mozda trebala da je odvedem veterinaru...Sta da radim_Da li ce rana sama zarasti ili ne...

4Molim vas hitno je ... Empty Re: Molim vas hitno je ... Pon Apr 29, 2013 5:17 pm

elena :>

elena :>
VIP clan
VIP clan

mace od salame salame povracu pink

http://ptice.4umotion.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions