Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Uplašena zbog mace

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Uplašena zbog mace Empty Uplašena zbog mace Pon Nov 24, 2014 6:10 am

x-cat

x-cat
Novi Clan
Novi Clan

Nedavno sam usvojila mače, videla sam jedno malo mače na parkingu ispred zgrade (a to je jedina zgrada u toj okolini) ali pošto mama sa kojom živim nije baš oduševljena mačkama probala sam da je ne primetim, ali kada sam se vratila to isto malo mače je dotrčalo do mojih kola, morala sam je uzeti mama je rekla nek bude kod nas dok ne ojača ali još je tu :-) Sve je bilo ok do nedavno, primetila sam da je mačka par puta krenula da daje zvukove kao da će da povrati al nije povratila, pomislila sam da se možda nagutala dlaka, u međuvremenu dobije proliv jako tečan pa onda onako srednje i pocela je cudmo da dise kao da krklja ne konstantno al tako nekoliko puta u toku dana i ne prede više a kad hoće da prede jak zvuk kao krkljanje i sto mi je cudno sad jako voli da joj oko vrata ceskam a dok je bila onako bas fit i nije joj se to toliko dopadalo kao sad. Plasim se da nije nesto opasno? S obzirom da sam nezaposlena ne mogu kod veterinara. T_T Ne znam sta da radim, sta bi moglo biti? Nadam se brzom i pozitivnom odgovoru.

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions