Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Povraćanje

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Povraćanje Empty Povraćanje Pon Avg 16, 2010 9:54 am

ILWH

ILWH
Novi Clan
Novi Clan

Pozdrav svima,

Nadam se da mi možete pomoći. Imam mačka Medu starog dvije godine koji često povraća. Miješanac je perzijske i domaće mačke. Ima dugu dlaku. Hranim ga kitekat grickalicama i vrećicama (za poslasticu).
U početku je povraćao ako bi mu iz nekog razloga izostala poslastica, no sada dobiva poslasticu svaku večer i svejedno povraća. Ne puštam ga iz kuće jer se bojim da bi stradao u prometu. Znači izlazi samo na balkon. Dobiva ampule protiv buha. Bojim se da nije bolestan.

Hvala na pomoći. Sad maca za noc vestica

2Povraćanje Empty Re: Povraćanje Pet Avg 20, 2010 11:40 am

Miljana

Miljana
Clan
Clan

Epa ovako,ja znam sve o mackama tako da ako vam treba neka pomoc pitajte mene...
Tvoj macor povraca jer mu dajes mnogo da jede,moras da mu dajes samo uvece granule i nista vise..Ako idalje povraca vodi ga kod veterinara,moza ima gliste ili mu nesto nije uredu sa crevima...Ako primetis neke promene javi...pozz..

http://kovacevicmiljana1@gmail.com

3Povraćanje Empty Re: Povraćanje Pet Jul 06, 2012 11:56 am

Perica90

Perica90
Novi Clan
Novi Clan

Puno ga hranis ili mu neodgovaraju te kitekat grickalice.

4Povraćanje Empty Re: Povraćanje Sre Nov 06, 2013 12:37 am

trinity

trinity
Novi Clan
Novi Clan

Pomagajte!!!! Imam problem!!!
Macak star 2 god povraca vec 2 dana. Tj prekjuche i danas. Primecujem da slabo jede.Hranim ga onim shto sam ga hranila sve vreme i shto uvek jede, macjom hranom.Shta da radim? U svakom sluchaju moram da ga vodim i do veterinara.
hvala unapred!!

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» povracanje i zadah kod mace

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions