Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

povracanje i zadah kod mace

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1povracanje i zadah kod mace Empty povracanje i zadah kod mace Uto Jun 21, 2011 2:56 pm

mila83

mila83
Novi Clan
Novi Clan

imam sijamca starog 8 godina, zivahan je i veseo ali od malena slabo jede i ima neprijatan zadah iz usta. cesto povraca (skoro svaki drugi dan)i hranu i neku sluzavu tecnost, a poslednjih dana cesto i sukrvicu, tako da sam se sada zaista zabrinula.
jede iskljucivo hranu za mace (royal canin keksice i gourmet konzerve), redovno dobija tabletu protiv parazita i travu za mace 2-3x nedeljno.
veterinar ga je vise puta pregledao i svaki put mi rekao da je maca zdrava. nikakvih promena u ponasanju nema, i dalje se igra i jede kao i uvek, stolica je normalna kao i urin.
hvala vam unapred na savetima i sugestijama!




Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions