Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Bolesti macaka

+2
Mirka
deki
6 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Bolesti macaka Empty Bolesti macaka Čet Feb 24, 2011 11:31 am

deki

deki
Novi Clan
Novi Clan

da li macke mogu da imaju epilepsiju?

2Bolesti macaka Empty Re: Bolesti macaka Čet Feb 24, 2011 6:12 pm

Mirka

Mirka
Novi Clan
Novi Clan

Da, meni se desilo da mi se u leglu rodilo mace obolelo od epilepsije, u pitanju je bio tezi oblik i nazalost nisam uspela da ga spasem. Obavezno se obrati veterinaru, nadam se da ce moci pomoci.

3Bolesti macaka Empty Re: Bolesti macaka Pon Maj 27, 2013 5:43 pm

bogisa138

bogisa138
Novi Clan
Novi Clan

Moju macku sa naso kada je imala skoro mozda 10 dana mozzda i 5 ali sada ima 5 meseci ali stalno prede i nikako nenapreduje malo se povecala i skoro da u vopste nije teska mozda nema ni 1kg

4Bolesti macaka Empty Re: Bolesti macaka Ned Dec 01, 2013 1:40 am

Milena__R5

Milena__R5
Novi Clan
Novi Clan

Macka mi spava ceo dan, da li je bolesna.. ?

5Bolesti macaka Empty Re: Bolesti macaka Pon Mar 03, 2014 2:49 pm

elena :>

elena :>
VIP clan
VIP clan

MOJA MACA NESTO KASJLE I KIA.KAKO DA TO 
IZLJEČIM!!!!
Bolesti macaka 1235554npgpr7rel5



Poslednji izmenio elena :> dana Pet Jun 20, 2014 12:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

http://ptice.4umotion.com/

6Bolesti macaka Empty Re: Bolesti macaka Ned Jun 08, 2014 7:13 pm

MalaMaca

MalaMaca
Novi Clan
Novi Clan

Nova sam pa mi nemojte zamjeriti ako nisam potrefila temu.Interesuje me da li se smiju kupati mace kojima ce sad godina?I sta koristite protiv buha i krpelja?I interesuje me ova druga maca mi kako da nazovem stalno slini pa ne znam od cega je to?

7Bolesti macaka Empty Re: Bolesti macaka Sre Jun 18, 2014 1:23 am

elena :>

elena :>
VIP clan
VIP clan

MalaMaca ::Nova sam pa mi nemojte zamjeriti ako nisam potrefila temu.Interesuje me da li se smiju kupati mace kojima ce sad godina?I sta koristite protiv buha i krpelja?I interesuje me ova druga maca mi kako da nazovem stalno slini pa ne znam od cega je to?
Ja sam svoju macu kurala prije nego što je napunila godinu dana.Uredu je colours smile .Za buve je dobar prašak protiv buva.Potrudi se da se tvoja maca ne liže dok ga nosi,za svaki slučaj.Ako tvoja maca ima krpelja dodirni ga zapaljenom cigaretom,i iščupaj gapincetom ili nečim sličnim purple wink .
srećno!!!

http://ptice.4umotion.com/

8Bolesti macaka Empty Re: Bolesti macaka Čet Jun 19, 2014 8:17 pm

MalaMaca

MalaMaca
Novi Clan
Novi Clan

Aha.Hvala puno

9Bolesti macaka Empty Re: Bolesti macaka Pet Jun 20, 2014 12:01 pm

elena :>

elena :>
VIP clan
VIP clan

Bolesti macaka 153625nqc2f58k5n
Bolesti macaka 412291nema na cemu!!!Bolesti macaka 412291
Bolesti macaka 153625nqc2f58k5n

http://ptice.4umotion.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions