Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Moje macke

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Moje macke Empty Moje macke Čet Maj 05, 2011 10:57 pm

cvrle

cvrle
Novi Clan
Novi Clan

Zivim u selu(okolina Panceva).Od malih nogu oko mene su bile macke a trenutno ih imam 8 odraslih i 7 macica koje treba da poklonim.Za macke mogu reci da su cak i bolji drugari nego psi( tri macke i macici zive s nama u kuci),Kad smo u kuhinji i mace su tu a uvece suprug i ja zauzimamo trecinu kreveta a ostalo mace.Ipak najzanimljivije je kako mace prate nas bracni zivot pogotovo najstarija zenka tj.Cvrle.Suprug je nazvao kontracepcija i verujte da jeste.Pozelim da imam skrivenu kameru pa da snimim svoje mace.Verujem da bi se onda vise ljudi opredelilo za macku kao kucnog ljubimca.Potrudicu se uskoro da postavim i slike svojih maca.Inace imam i dva sina i oni su od rodjenja u drustvu macaka tako da ih vole kao i ja.

2Moje macke Empty Re: Moje macke Ned Okt 09, 2011 9:13 pm

Cicica

Cicica
Novi Clan
Novi Clan

ja sam bio pustio svoju macku van i neko ju je nabio nogom i to sve snage u tur pa sad nemoze hodati sta da uradim

3Moje macke Empty Re: Moje macke Pon Jul 15, 2013 2:23 pm

elena :>

elena :>
VIP clan
VIP clan

ja imam macka mazuMoje macke 1235554npgpr7rel5

http://ptice.4umotion.com/

4Moje macke Empty Re: Moje macke Uto Mar 04, 2014 12:02 am

elena :>

elena :>
VIP clan
VIP clan

ja bih ti preporučila da odeš do veterinara!!!
srećno!!!!
 

http://ptice.4umotion.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions