Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ljubav izmedju 2 mace, sta mislite o tome?

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ljubav izmedju 2 mace, sta mislite o tome? Empty Ljubav izmedju 2 mace, sta mislite o tome? Čet Nov 12, 2009 12:43 pm

♥~♪*Admin*♪~♥

♥~♪*Admin*♪~♥
Admin
Admin

I???

https://macke.forumsr.net

Anel & Iman

Anel & Iman
Novi Clan
Novi Clan

Pozdrav svima mi smo se tek prijavili na ovaj forum i imamo masu pitanja Smile ! Veceras smo dobili dva macica otrilike mozda 2 mjeseca stara . Ova tema nas je posebno zainteresovala posto je jedno od tih masu pitanja i to da li ce se ako se uspostavi da je jedno musko jedno zensko te mace (brat i sestra) pariti kada im za to dodje vrijeme ?? Josh jednom pozdrav i sve pohvale za forum !!

AndreaMLJ

AndreaMLJ
Novi Clan
Novi Clan

Ajd jedan primer. Pre mesec dana sam poklonila macu staru tada 3 meseca (prelepa kaliko maca), da bi mi bila vracena pre par dana (srecom) zato sto je preko njenog zadnjeg dela tela presao biciklom sin udomitelja. Ima napuknuce butne kosti, unutrasnje krvarenje...Oporavila se i oporavice se (primedba) Smile . Sve ostale mace je umivaju, maze, paze...ali, najveci macor koji je i pre njenog odlaska bio njoj najnaklonjeniji ju je odmah uzeo pod "svoje". Posle jela, ona je ta koja trci (copka) ka njemu da je umije, kad dobije tabletu u grlo odmah on dolazi da je "tesi" (umiva joj glavu, koju ona pokorno obori i prede, uziva u neznostima). Spavaju zajedno na njegovom lezaju...Ljubav, nista drugo. Macke itekako znaju i osecaju i pokazuju ljubav medjusobno. Gledam!

elena :>

elena :>
VIP clan
VIP clan

ja imam 2 mace prvo cam imala 1 onda sam jos 1 dobila na pocetku su rezale na jednu drugu affraid a posle jedan mjesec su pocele cak da spavaju zajedno sad su kao sestre mace kiss

http://ptice.4umotion.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions