Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin

Join the forum, it's quick and easy

Macke
Dobrodosli na forum za macke!
Ako imate macku, ili jednostavno obozavate sve sto ima sapice i brkove, slobodno se uclanite. Predstavite nam svoju macu, postavite njene slike i druzite se sa mackarima na ovom forumu. Ako vasa maca ima zdravstvenih problema, a neznate kome da se obratite pitajte nas. Ako zelite da udomite ili poklonite macu ili drugog ljubimca, postavite oglas. Posto ako trazite najbolji srpski forum o mackama, to smo mi!!

Uzivajte na forumu Smile
Vasha Admin
Macke
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Macke

Dobrodosli na forum za macke! Zabavite se!


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Kako najlakse sprijateljiti dve mace

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Kako najlakse sprijateljiti dve mace Empty Kako najlakse sprijateljiti dve mace Sre Mar 19, 2014 10:30 pm

Milena

Milena
Novi Clan
Novi Clan

Volela bih cuti vase misljenje, tacnije vasa iskustva i savete kako najlakse sprijateljiti dve mace.  
U oktobru smo uzeli nasu prvu macku, Lili, koja sada ima punih 8 meseci.    Ona je naravno sve ovo vreme nasa princeza o kojoj se brinemo sa mnogo ljubavi i paznje.    
Lili ima predivan karakter.    Poslusna je, odaziva se uvek na ime, nikad nista unistila nije, jako je mirna.    
S obzirom na to da moj decko i ja dosta radimo, zelela sam da  nabavim jos jednu macku kako Lili ne bi bila usamljena.    I tako je sinoc stigao Leo, koji je star tek 8 nedelja.   .   .    Naravno da mi je od pocetka bilo jasno da nasa macka nece odmah prihvatiti svog novog drugara.    Ali ovakvu je jos nikada nisam dozivela.   .   .    Gleda ga kao da ga skenira, ne skida pogled, i cim se jedno drugom priblize odmah pocinje siktanje, rezanje.   .   .    Napala ga naravno nije, niti bi smo mi to dozvolili, ali jasno pokazuje da joj se njegovo prisustvo ni najmanje ne svidja.    Cak mi deluje uplaseno.  
Spavaju u razlicitim sobama, hrana im je na razlicitim mestima, kao i pesak.    U istoj su prostoriji jedino po nasom prismotrom.   Mi joj naravno poklanjamo maximalnu paznju, mozda jos vise nego ranije ako je to uopste i moguce.   .   .   .  
Shvatam naravno da je ljubomorna i da joj treba vreme za privikavanje, ali me zanimaju vasa iskustva ili kako ste se vi izborili sa time, koliko je to trajalo?  :?

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

 
  •  

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions